Model: DELL DA90PM111
About this item
- New laptop adapter
- Input Voltage: AC100-240V, Output Voltage:19.5V,Output current:4.62A,Total output power:90W,DC pin sizes:4.5*3.0mm.
DELL DA90PM111 90W Charger Power Adapter
TP-Link SG1218MPE 18-Port Gigabit Easy Smart Switch with 16-Port PoE+
Oteeto Tab 11 Pro
M10 Newest Digital Indicator Wireless Earbuds V5.3
Tapo C500 Outdoor Pan/Tilt Security WiFi Camera
Oteeto Tab 8 8+256GB Grey
Dell Latitude NGGX5 Battery
Dell Latitude 271J9 (11.1V 30Wh 2500mAh) laptop Battery
DELL Genuine Original WDX0R 42Whr 4-cell 11.4V laptop Battery